Join now

The original - known from the TV!

Register now to meet :name

I am
I 'm looking for

Transgender Dates - Trans singles блиску до вас!

Разговарајте сега со трансжени, трансмажи и травестити во вашата област! TransDates24 е исклучиво за TS состаноци. Овде можете да најдете безброј FTM (female-to-male жени-мажи) и MTF (male to female мажи-жени) членови. Регистрирајте се сега и веднаш запознајте нови луѓе!

TransDates24 е веројатно најживата трансџендер заедница во светот. JПридружете се на TS чет сега и запознајте трансжени!!

Crossdresser Dating - Најдобро место за CD Состаноци

Овде ќе најдете вистински травестити! Доколку барате опуштен разговор со некој кој носи секси долна облека или високи потпетици во секојдневниот живот, TransDates24 е вистинското место за вас. Добредојдени сте да се придружите на трансџендер заедницата! Дали обожавате секси долна облека? И нашите транссексуалци исто така! Состанувањето со транссексуалци е начин на живот. Истражете ги профилите на сите наши членови, разгледувате слики, разговарајте со транссексуалци од вашата околина и испраќајте приватни пораки ! Тука не морате да ги криете вашите CD интереси и веднаш ќе најдете луѓе кои ги делат вашите интереси!Тука ќе најдете заедница полна со транџендери, травестити, и нивни обожаватели. Ние ќе ве послужиме со некои посластици и ќе се осигураме дека ќе ја најдете совршената личност за вас (или луѓе!)!

Kathoeys (транс жени) and Futanari (Хермафродити) -Најдете ги тука!

Ве интересираат транс жени и хермафродити? Futanari е јапонски збор за "hermaphroditism" (хермафродит), т.е. луѓе со машки и женски сексуални карактеристики во исто време.

Kathoey ("ladyboy") е Тајландски поим кој означува транс жена. На TransDates24 можете да најдете многу транс жени 18+ и хермафродити.

Dogplay and Catgender

На TransDates24 ќе најдете луѓе со најразлични интереси. Многу членови сакаат dogplay или преферираат catgender. Catgenders го поврзуваат својот полов идентитет со одредена мачка-како карактеристика. Доколку барате внимателна и личност која сака да се мази, ќе ја најдете на TransDates24. Доколку не сакате нежна личност и повеќе сакате луќе кои заслужуваат да бидат тепани, тогаш кликнете низ профилите на трансџендерите на TransDates24 сега! Можеби едноставно барате кукла перница која не зборува многу и сака да го "прима"? TransDates24 го има и тоа!

Non-binary, unlabeled and trixic - TransDates24 е многу разновидно!

На TransDates24 ќе најдете безброј небинарни членови кои сметаат дека се надвор од сите традиционални полови улоги. Доколку и ти се чувствуваш така и те привлекуваат жени, тогаш ти си "Trixic". Членовите кои не се пронаоѓаат во ниту една традиционална улога се нарекуваат "unlabeled".И луѓето кои се идентификуваат и со машки и со женски пол се нарекуваат bigender (биполови). Каде можете да ги најдете сите овие луѓе? Точно така! На TransDates24.

Запознајте луѓе веднаш

Сакате да земете мажтравестит 18+, жена травестит или транс девојка 18+ одпозади? Тогаш влезете на TS чат сега! Нашите членови не се познати по мешање на зборовите. Разговарајте отворено за вашите желби, интереси и намери. TransDates24 е различен од останатите TS сајтови за запознавање на транс жени бидејќи скоро никаде на друго место нема да најдете толку сами, локални жешки транссексуалци!

Регистрирајте се сега и креирајте профил. Напишете што барате и започнете со TS разговори на чет веднаш!

Transgender Dates - Trans singles во вашата околина!

bg_BG | bs_BA | cs_CZ | en_GB | en_US | es_ES | et_EE | fi_FI | fr_FR | hr_HR | hu_HU | is_IS | ja_JP | ko_KR | mk_MK | sk_SK | sq_AL | de_DE | da_DK | el_GR | he_IL | it_IT | lt_LT | lv_LV | mt_MT | nb_NO | nl_NL | pl_PL | pt_BR | ro_RO | ru_RU | sl_SI | sr_RS | sv_SE | tr_TR | zh_CN